12 Mayıs 2012 UNUTMAYACAĞIZ

12 Mayıs 2012 günü gerek stadımızda gerekse dernek lokalimizde yaşadıklarımızı asla unutmayacağım!

 

Bunlara sebep olan kumpasçı diye adlandırılan, vatan haini güvenlik görevlilerini ve kupa alacağız diye dayatan GS yöneticilerini ömrümün sonuna kadar affetmeyeceğim.

 

O maç öncesinde, Metris’te sevgili başkanım Aziz Yıldırım’ı ziyarete gitmiştim. Sözlerini aynen size aktarıyorum; "Metin sen tribün guruplarına ulaşabilirsin, kendilerine söyle maçın sonucu ne olursa olsun, hiç bir taşkınlık yapmadan takımı alkışlasınlar. Bu çocuklar bu şartlarda verdikleri onur savaşı ile bunu hak ettiler. Camia çok yoruldu Türk futbolu çok zarar görüyor sağduyulu olalım." dedi.

 

Bir tarafta haksız yere vatan hainlerince cezaevine atılan onurlu bir başkan, diğer tarafta (dün bir kere daha çok net gördük) Türk futboluna şikeyi sokan, takımının yarısı vatan haini cemaat üyesi, Türk futbolunun gelmiş geçmiş en saygısız teknik direktörü, hakkında her türlü yolsuzluk dosyaları bulunan hangi dış güçlere hizmet ettiğini bilmediğimiz, başkanları ve her dönem siyasi erkin kucağında oturan, geçen dönemde Mesut Yılmaz'ın önünde taklalar atan, mevcut iktidarların önünde salya sümük, el pençe divan duran, 4 Nisan’da otobüsün direksiyonuna geçip sözde bize gönderme yapan servis şöförü yönetici...

 

Staddan kaçıp kendini dışarı atan, kadın çocuk ayırmaksızın, önceden stadın önünde konuşlanmış gaz maskeli, tam teçhizatlı, İsrail’in Filistinlilere uyguladığı yöntemlerle insanlara gaz sıkan, kurtulmak için derneğimize sığınan kadın ve çocuklara saldırarak derneğin içine gaz sıkan Fetö kumpasçılarını UNUTMAYACAĞIZ!

 

Derneğimizde ki hamile bir kadının haykırışlarını, büyük küçük fenalık geçiren masumları, hiç unutmuyorum ve unutmayacağım! Haketmediği kupayı almak için her türlü şımarık ve sorumsuz yaklaşımda bulunan, olayları provoke ederek daha da büyüten, sözde ezeli rakip, Türkiye’ye şikeyi getirenleri dünde çok net gördük.

 

Senin formandaki 4 yıldızdan en az biri haram. Şanlı bir tarihe sahip camiamız ile söz konusu camia arasındaki farkın taktirini size bırakıyorum. Tüm camiaya sesleniyorum, artık birbirimizle uğraşmayı bırakalım eski yeni olaylarını unutalım.

 

Sadece FENERBAHÇE sloganı ile tek yürek olalım.

 

Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği Başkanı

Metin DOĞANYukarı